0 ürün -  0,00

Cinsel İsteksizlik Sorununa Çözümler

Cinsel İsteksizlik Sorununa Çözümler

Kategori: İlişkiler | Yazar admin|Eylül 16, 2019 Tarihinde Yayınlandı

Moralleri yüksek Tutun.. !
Cinsel İsteksizlik Sorunu Belli Dönemler de erkekler ve kadınlar için yapılan araştırmalara göre dünyada yüzde 67 oranında kişiler üstünde dönemsel olarak  bu duruma maruz kalabiliyor.
Seksi motivasyon olarak kullanın , daha önce bir kadın yada bir erkek için kendimizi hiç de keyif vermeyen şeyler yaparken bulmuşsunuzdur , hepimizin başına geldi.
koltuk için kumaş beğenmemek sıkıcı  , bir romantik komedi seyretmek  , mutlu olsun diye ailesiyle yada arkadaşlarıyla tatile gezmeye gitmek gibi. Bunu size yapan şeyi açıklıyoruz ; beyniniz sinir sisteminiz  çiftleşme ihtimalini artırmak için sizi bunları yapmaya teşvik ediyor.
Seks ilişki Danışmanı Debby Herbenick’e göre , seksi benzer bir şekilde antrenman göre motivasyonuna olarak da kullanabilirsiniz..
Mesela ; Her ayın bir  haftası eşinizle yada sevgilinizle anlaşma yapın..

Sağlıklı beslenmeye dikkat edin , Bol  miktarda meyve ve sebze tüketin meyvelerin  sebzelerin suyunu çıkarın ;
pek çok sebze ve meyveyi gün içinde ve aynı anda tüketmek  , itiraf edelim ki biraz zor olabiliyor. O halde günlük sebze ve meyve  ihtiyacınızı nasıl karşılayacaksınız ?
Bunu yapmak için önemli bir sebebimiz var. Günde yediden fazla meyve ve sebze tüketmek erken ölüm ihtimalini büyük oranda düşürüyor. Ömür uzatan muhteşem bir haber , bu haber 2012 yılında ingiltere’de yapılan bir araştırmadan geldi. Sebebi ise şöyle açıklanıyor ” Meyve ve sebzelerde aldığımız vitamin ve fitokimyasallar  , DNA’nın hasar görmemesi için savaşıyorlar. O halde günlük ihtiyacımızı karşılamak için blender’ınızı mutfak dolabından çıkarın çünkü sebze ve meyvelerin suyunu içeceğiz. Kendi meyve veya sebze suyunuzu evde yaparsanız besin değerini kaybolmadan  tüketme şansımız olur. Üstelik maddesi de olmayacak ! Hem enerjiniz ve cinsel istek artırımına yardımcı olacaktır. Ayrıca Cinselkahve.com Sitesi üzerinden mağaza bölümünü tıklayarak cinsel güç arttırıcılar  kategorinde yer alan ürünleri inceleyebilirsinz..

erkerkeklerde cinsel isteksizlik tedavisi,

cinsel isteksizlik neden olur erkeklerde,

cinsel isteksizlik için ne yapmalı,

erkeklerde cinsel isteksizlik nasıl giderilir,

cinsel isteksizlik neden olur bayanlarda

cinsel isteksizlik kadınlar kulübü,

erkeklerde cinsel isteksizlik yorumları,

cinsel isteksizlik bitkisel tedavi,

 

Cinsel Kahve | Cinsel Güç Artırıcı Performans Takviyeleri

Cinsel Kahve | Cinsel Güç Artırıcı Performans Takviyeleri

0