0 ürün -  0,00

48 Hours Kahve

48 Hours Kahve

Kategori: Cinsel Kahve, Cinsel Sağlık | Yazar admin|Ekim 18, 2019 Tarihinde Yayınlandı

48 Hours Kahve

Cinsel isteksizlik, günümüzde hem kadınlarda hem de erkeklerde sıkça rastlanan bir sorundur. İsteksizlik, psikolojik sorunlardan, stres, sigara kullanımı, yanlış beslenme, mental yorgunluk gibi sebeplerden ötürü görülebilir. İsteksizliğin sürekli olması, çiftler arasında ciddi problemler yaratacağı gibi, kişinin psikolojik durumunu da kötü etkiler. İsteksizlik problemini etkisi kanıtlanmış bir ürün olan 48 Hours Kahve ile çözebilirsiniz.

48 Hours Kahve Etkileri

48 Hours Kahve, cinsel isteği arttırarak bu isteğin sürekliliğini sağlar. Afrodizyak ve seratonin hormonlarının salınımını düzenleyen bu ürün, aynı zamanda enerji verme özelliğine sahiptir. 48 Hours kahve sayesinde, cinsel isteksizlik probleminin üstesinden gelmek ve hazzı arttırmak için bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. İki gün boyunca süren afrodizyak etkisi sayesinde, isteksizlik konusunda endişelenmeden, haz dolu geceler yaşayabilirsiniz.

Ürünün etkisi müşteriler tarafından da onaylanmıştır. 48 hours kahveyi kullanan kişilerin yaptığı yorumlar, ürünün istenen etkiyi fazlasıyla gösterdiği yönündedir. Standart istek arttırıcı ürünlerinden farklı olarak, 48 hours kahve yalnızca isteği değil, ilişkiden alınan hazzı da arttırır. Dolayısıyla, bu ürünü yalnızca ereksiyona yardımcı olan bir etken olarak tanımlamamak gerekir. Zengin içeriği sayesinde, isteği arttırırken aynı zamanda performansı da iyileştirir.

48 Hours kahve, bağımlılık yapan bir içeriğe sahip değildir. Kahveyi ihtiyaç duyduğunuz zaman tüketebilir ve isteksizlik probleminizi çözebilirsiniz. İçerdiği maddeler sayesinde hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Yanlış kullanım olmadığı sürece herhangi bir zarara yol açmayacağını da belirtmek gerekir.

48 Hours Kahve İçeriği

48 Hours, suda kolaylıkla çözünerek tüketilebilen bir içeriğe sahiptir. Instant kahve içeriği sayesinde, yalnızca sıcak su eklenerek hazırlanabilir. Ürün içeriğinde kafein ile birlikte saw palmetto bitkisi, azgın teke otu ve demir dikeni bulunur. Kahvenin içeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmadığı için alerjen durumlar haricinde yan etki gösterecek bir madde de yoktur.

Prostat tedavisinde de kullanılan Saw palmetto bitkisi, hormon testosteronunu dönüştürerek, cinsel etkinin artmasında önemli bir rol oynar. Bu bitki, yalnızca prostat tedavisinde değil libido kaybının giderilmesinde de etkilidir. 48 Hours’un içeriğinde yer alan bir diğer madde olan azgın teke otu, kadınlarda cinsel isteğin arttırılmasında büyük bir etkiye sahiptir. Bu bitki, aynı zamanda erkeklerde görülen iktidarsızlık ve yorgunluğun da giderilmesini sağlar.

Yüzlerce yıldır cinsel isteksizliğin tedavisinde kullanılan demir dikeni, libido probleminin giderilmesinde de etkilidir. Bu bitki aynı zamanda enerji verici özelliğe de sahiptir. 48 Hours’un içeriğinde bulunan maddeler, bir yandan hazzı ve isteği arttırırken diğer yandan lezzetli bir içim sağlar. İsteksizlik probleminizi lezzetli ve etkili bir ürünle çözmek istiyorsanız 48 Hours tarafından üretilen kahveyi tercih edebilirsiniz.

48 Hours Kahve Tüketirken Nelere Dikkat Edilmeli?

48 Hours Kahve, içildikten yarım saat sonra etki göstermeye başlar ve bu etki genellikle 48 saat sürer. Bazı durumlarda etkinin 60 dakikadan sonra başladığı da görülebilir. Ürün tüketildikten sonra etki göstermesi beklenmeli ve bir günde asla iki kere tüketilmemelidir. Kahvenin pakette belirtilen miktarda kullanılması sağlık açısından son derece önemlidir.

48 Hours Kahve, Türk Gıda Konteksi’ne uygun olarak, Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın onayıyla piyasaya sürülmektedir. Dolayısıyla, içinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi bulunmaz. Ancak bütün doğal mineraller gibi, 48 Hours Kahve’nin içeriğindeki maddeler bazı durumlarda tepkime gösterebilir. Bu tepkimelerden kaçınmak için, ürünün asla alkolle birlikte tüketilmemesi gerekir.

Sağlıklı ve uzun süreli bir kullanım için saklama koşullarına da dikkat edilmelidir. Ürünün güneş ışığına doğrudan maruz kalmadığından ve aşırı sıcak bir yerde muhafaza edilmediğinden emin olunmalıdır.

yetişkinlerde cinsellik,

gecce cinsellik,

evlilikte cinsellik şekilleri,

cinsel ilişki örnekleri,

cinsel ilişki modelleri,

cinsellik nedir,

moda cinsel ilişki videoları,

cinsel ilişki anlatımı,

Cinsel Kahve | Cinsel Güç Artırıcı Performans Takviyeleri

Cinsel Kahve | Cinsel Güç Artırıcı Performans Takviyeleri

0