0 ürün -  0,00

48 Hours Çikolata

48 Hours Çikolata

Kategori: 48 Hours, Cinsel Çikolata | Yazar admin|Ekim 19, 2019 Tarihinde Yayınlandı

48 Hours Çikolata
48 hours çikolata

Gündelik yaşamın stresi, iş hayatındaki yoğunluk ve bunun gibi birçok sebep, cinsel isteksizliğe sebep olabilir. İsteksizlik, partnerinizle olan iletişiminizi doğal olarak kötü etkileyecektir. Ancak bunun çözümsüz bir durum olmadığını söylemek gerekir. 48 hours çikolata, içerdiği minerallerle cinsel isteğinizi arttırarak, renkli ve zevkli bir hayata sahip olmanızı sağlar. Stresten ve diğer etkenlerden kaynaklanan cinsel isteksizlik problemini 48 hours çikolatayla çözebilirsiniz.

48 Hours Çikolata Etkileri

Cinsel isteği arttıran bir içeriğe sahip olan 48 hours çikolata yoğun ve sürdürülebilir bir etkiye sahiptir. Kısa süre içinde etki göstererek, cinsel isteği 48 saat boyunca korur. Birçok cinsel istek arttırıcının aksine, yalnızca ereksiyon değil, haz alınmasını sağlayacak hormonal salınımın gerçekleşmesini sağlar. Başka bir şekilde ifade etmek gerekirse, 48 hours çikolata ile cinsel isteğinizi arttırabilir, hazzın ve isteğin 48 saat boyunca sürekli olmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteriler tarafından yapılan yorumlar, 48 hours çikolatanın yalnızca istek sağlamakla kalmayıp, cinsellikten alınan hazzı da arttırdığı yönündedir. 48 hours çikolata, sigara kullanımı gibi sebepler dolayısıyla yaşanan isteksizliğin de üstesinden gelinmesini sağlar. Ürünün etkisi en az 2 gün sürmekle birlikte, bazı müşteriler daha uzun süre etki aldıklarını belirtmiştir.

48 Hours çikolatayı muadili ürünlerden ayıran önemli özelliklerden biri herhangi bir bağımlılık yapmamasıdır. Dolayısıyla, yanlış kullanım olmadığı sürece ürünün herhangi bir yan etki göstermeyeceğini söylemek gerekir. Ürünün prospektüsündeki tavsiyelere uyarak, herhangi bir yan etki veya zarar görmeden kullanabilir, partnerinizle haz dolu zamanlar yaşayabilirsiniz.

48 Hours Çikolata Ürün İçeriği

48 Hours, etkisini doğal ve etkili minerallerden oluşan içeriğine borçludur. Ürün içeriğinde kakao, şeker yağı gibi diğer çikolata ürünlerinde bulunan maddelerle birlikte zencefil, ginseng gibi etkenler yer alır. Bu maddeler, çikolataya bir yandan lezzet verirken diğer yandan istek arttırıcı bir özelliğe sahip olmasını sağlar. Diğer birçok istek arttırıcıda yer alan zararlı içerikler, 48 hours çikolatada mevcut değildir.

Cinsel istek arttırıcı özelliğin büyük ölçüde ginseng maddesinden geldiğini belirtmek gerekir. Ginseng, Çin’de yetişen bir bitki olmakla birlikte, binlerce yıldır tıbbi amaçlarla kullanılmaktadır. Günümüzde medikal üretimde önemli bir yeri olan ginsengin, cinsel istek arttırıcı bir özelliğe sahip olduğu da bilinmektedir. 48 Hours çikolata, içeriğindeki doğal ginseng katkısı sayesinde, cinsel isteğin sağlıklı bir biçimde arttırılmasını ve sürdürülmesini sağlar.

Ürün içeriğindeki diğer maddelerin ginsengin etkisini arttırdığını da söyleyebiliriz. Kakaonun başlı başına bir afrodizyak kaynağı olduğu bilinen bir gerçektir. Bununla birlikte, zencefil bir yandan çikolatanın lezzetli olmasını sağlarken, diğer yandan mineral içeriği sayesinde hormonal salınımın düzenlenmesine ve isteğin arttırılmasına yardımcı olur.

48 Hours Çikolata Tüketirken Nelere Dikkat Edilmeli 

 

48 Hours çikolatanın günde yalnızca bir adet tüketilmesi gerekir. Doz aşımı yan etkiye ve tehlikeli durumlara sebep olabilir bu yüzden günde 1 adet limiti asla aşılmamalıdır. Çikolatanın içindeki maddeler, ürün tüketildikten 30 dakika sonra etki göstermeye başlar. Ancak bazı durumlarda bu süre 60 dakikaya kadar uzayabilir. Böyle durumlarda, çikolatanın etki göstermediğini düşünmemek ve doz aşımından uzak durmak gerekir.

48 Hours çikolatanın içeriğinde alkol ile tepkimeye girebilecek bazı maddeler bulunur. Bu yüzden, alkollüyken tüketilmemesi gerekir. Cinsel istek arttırıcı ürünlerin alkol ile birlikte veya yakın zamanda kullanılması ciddi tepkimelere ve risklere yol açacaktır. Alkolün etkisi tamamen geçtikten sonra güvenle tüketebilirsiniz.

Ürünün güneşte kalmaması da önemli bir husustur. Çikolata, güneş ışığına maruz kaldığında ürün içeriğindeki bileşenler bozulabilir ve bu durum zehirlenmeye yol açabilir. Çikolatanın doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmaması ve aşırı sıcak ortamlarda muhafaza edilmemesi bu açıdan önemlidir.

48 hours çikolata,

48 hours gold,

48 hours gold içecek,

48 hours gold çikolata,

48 hours gold nedir,

48 hours gold ne işe yarar,

48 hours gold çikolata nedir,

48 hours gold yorumlar,

Cinsel Kahve | Cinsel Güç Artırıcı Performans Takviyeleri

Cinsel Kahve | Cinsel Güç Artırıcı Performans Takviyeleri

0